מכירת נדל"ן בראש העין? מחפש סוכן נדלן טוב

* מוכר מכתבי המלצה עבור שלומי ארזי נדל"ן

 

 

17/11/2012

שלומי הוא סוכן הנדל"ן הטוב ביותר שפגשתי, תמיד שם לב לפרטים, מאוד אדיב ונעים, המשך דרך מוצלחת, אני מאוד ממליץ עליו לכל אחד, זה היה תענוג אמיתי לעבוד אתך

י. בוסקילה

 

26/8/2013

שלומי הוא איש מכירות טוב מאוד אפשר לסמוך עליו, אני חושב שהיינו זקוקים לעזרה שלו יותר ממה שחשבנו בהתחלה, אנו ממליצים עליו בחום, אדם מקצועי בהחלט,

ש. שפילמן

 

 

20/4/2013

שלומי שלום

רק רציתי לומר כמה מילות הערכה על התמיכה ועל המאמצים שלך למכור את הבית שלי לאחרונה המאמצים שלך עלו על כל הציפיות שלי. כפי שאתם יודעים, אני גר בקרית אונו, אילולא העזרה והטיפול הקבוע של העניינים השונים, השמירה על הבית שתמיד היה נראה נהדר ומוכן למכירה, אני שמח להמליץ עליך כמתווך נדל"ן ענק, אחד כזה שמוכן לתת מעצמו מעבר לציפיות של קונה מוכר,

ושוב תודה, והצלחה בהמשך!

מ. קמר

 

 

17/11/2013

מכתב המלצה עבור שלומי ארזי

בחודש אפריל 2013 אשתי ואני התחלנו לחפש בית חדש לקנייה. כמו כולם לא היינו בטוחים לגבי מה שרצינו בבית חדש החלטנו בהתחלה להסתכל על בתים שהיו מפורסמים ביד 2 בכל יום שישי, ראינו משהו כמו ארבעים בתים ככה בילינו את הארבעה חודשים האחרונים מסתכלים על בתים מדברים עם סוכני נדל"ן. פעמים רבות תוך כדי חיפוש הבית היינו במעקב אצל סוכני נדלן שונים על בתים שהיינו מעוניינים לראות. לא סוכן יחיד פנה אלינו. כאשר סוף סוף מצאנו בית התאהבנו  וקנינו את הבית. התעסקנו עם המון סוכנים ברכישת הבית החדש, ולכן הייתה לכך השפעה רבה מאוד על המכירה, הרגשנו שאנחנו צריכים לחפש סוכן נדל"ן שהראה יותר יוזמה וכשהגיע הזמן למכור את הבית שלנו. דיברנו עם ארבעה סוכנים שונים, חלקם עם ניסיון וחלק עם מספר שנות ניסיון. בשיחה שלנו עם שלומי ארזי, זה היה מאוד ברור, היה לו ניסיון וידע של השוק היה לו די ידע על השכונה שלנו מצפה אפק בראש העין. שלומי היה מאוד מועיל הנחה אותנו בקביעת מחיר הוגן והקמת בתים פתוחים. זה היה ממש יפה, בהתקנת שלטים, עובדים, פרסום ומעקב על כל פרט. הבית שלנו נמכר במהירות ללא בעיות הודות למאמציו של שלומי, שלומי גם דאג להשלמת כל הפרטים בסגירת העסקה עד לחוזה, שלומי היה מועיל מאוד אנו ממליצים בחום על שלומי למי שמחפש סוכן נדל"ן יעיל ואמין מאד.

בברכה

ש. אליהו

 

30/1/2014

לכל מאן דבעי:

כשבעלי ואני התחלנו לעבוד עם שלומי ארזי, חשבנו שהיינו במצב בלתי אפשרי. רק 6 חודשים קודם לכן קנינו את הבית שלנו. ואז מאוד לא צפוי בעלי קיבל הצעת עבודה בחו"ל ונאלצנו למכור. שנינו חששנו מהגרוע מכול: כי ניצלנו את כל הכסף שחסכנו עבור קניית הבית שלנו,  בהתחלה תכננו לנסות למכור לבד כדי להימנע מהוצאות כסף נוסף עבור דמי תיווך, במהלך הפגישה הראשונה שלנו עם שלומי, הוא הקשיב בקשב רב כשהסברנו לו את מצבנו. הוא עזר לנו לחשב את מחיר המכירה, היינו צריכים למכור את הבית שלנו במחיר קצת גבוה יותר ממה ששילמנו כדי לא להפסיד בעסקה על ידי השוואת ביתנו עם בתים אחרים בשוק, הוא עזר לנו לקבוע מחיר סביר כאשר עדיין נותר לנו מקום לנהל משא ומתן עם קונים לפני המחיר האחרון שלנו. בתוך כמה שבועות, הבית שלנו היה בדרך לחוזה במחיר גבוה יותר מאשר המחיר הנמוך שחשבנו .אחרי הקניה של הבית גרנו בו במשך 8 חודשים , הצלחנו למכור יותר ממחיר הרכישה המקורי שלנו. שלומי עזר לנו להשיג את הבלתי האפשרי,

כאדם, שלומי היה תענוג לעבוד אתך! קל לדבר, מאזין טוב, קל ליצור קשר, תמיד בכל השיחות שלנו ידעת לכוון ואו לתת תשובות לכל השאלות שלנו. והכי חשוב, שלומי הוא איש מקצוע מי שעושה את זה יודע שתפקידו לעזור לך להשיג את מטרותיך במקום את שלו!

אנו ממליצים בחום שלומי ארזי!

בברכה,

א.  נעים

 

 

18/2/2014

עבדתי עם שלומי ארזי עכשיו שלוש פעמים - פעם אחת בשנת  2009  כשבעלי בנה את הבית הראשון שלנו ופעמים בשנה האחרונה (2014) כאשר מכרנו את הבית וקניתי אחר. בכל העסקאות שלומי מאורגן, יסודי, נעים הליכות. הוא הציע לנו תמיד מנקודת מבט אובייקטיבית על כל בית בו ביקרנו, ובכך סייע לנו עם החלטותינו. מצאנו לנכון שהאיש בקיא בהיבטים שונים של נדל"ן כאשר עלתה שאלה משפטית של קנייה ומכירה של נכסים, ויתר על כן התרשמנו באופן עקבי על ידי נכונותו לבדוק שאלות שהוא לא יכול לענות מיד. הוא תמיד היה מועיל בהעשרת השיחות שלנו, חיפש נכסים, וארגון סיורים. לאחר מכן כאשר נקלענו לבעיות חלקם עם המשכנתאות שלנו, שלומי היה מקצועי וסייע לנו לנווט את הבלגן כדי שנוכל לקנות את הבית שלנו.

אני בהחלט ממליץ על שלומי לכל אחד שמחפש לקנות או למכור בית

ק. חיון

 

 

27/2/2015

לכל מאן דבעי,

המלצה זו היא הוקרת תודה לשלומי ארזי כנציג המקצועי שלנו. כאשר המו"מ התנדנד לכמעט אסון, הוא נשאר רגוע, שקול ומכובד על שני הצדדים. שלומי בכל שלב כל הדרך מתקשר בטלפון, נפגש פנים אל פנים, מחזיר תשובות באמייל, הוא הכתיב מסרים ברורים ונוקבים עבורנו אל העורך דין של הקונה. על כל צעד ושעל, הוא היה  מתווך להסדר הוגן ומדויק.

אנו ממליצים עליו , אני בטוח  אחזור אליו לכל עסקת נדל"ן בעתיד.

בברכה,

ה. חזן

 

 

3/3/2015

לכל מאן דבעי:

אני כותב כדי להביע את השביעות הרצון המלאה שלי עם שלומי ארזי זה מתווך. לאורך כל התהליך כולו שלומי היה מקצועי, מסור, ובעל מוטיבציה. תמיד הרגשתי כאילו הייתי הלקוח היחיד שלו. בהתחלה התלבטנו לגבי המחיר המבוקש, אבל שלומי בחריצות בדק ממקורות מרובים כדי לוודא כי התמחור שלנו היה מדויק ונכון המטרה שלי הייתה למכור את הבית בתוך פרק זמן מסוים. כתוצאה מכך, הבית נמכר בתוך 90 יום , הבית נמכר בדיוק במחיר שרציתי.

אני אשמח לענות על כל שאלה ספציפית בנוגע לביצועים של שלומי. אפשר להשיג אותי

ב - 053-2789102

תודה

ש.. שחר

 

17\02\17

שלום שלומי,

 
אהרון ואני רוצים להודות לך על הטיפול המסור במכירת הדירה שלנו בראש העין. אני רוצה לציין במיוחד את עזרתך במציאת בעלי המקצוע שנדרשו ומציאת פתרונות לבעיות שעלו תוך כדי תהליך המכירה.אנחנו הרגשנו שהמתווך שבחרנו עובד ביושר ובהגינות עד לסגירת העסקה.
 
תודה
א. פריד

 

 

 

 

 

 

גלה בעצמך מדוע הלקוחות שלי מדווחים על 100% שביעות רצון

לידר הבית שלך בראש (העין)

שלומי ארזי יועץ נדלן ומשכנתאות

רישיון לתיווך מקרקעין

30327486

הנייד שלי 054-9407655