מדוע טוב לקונה להשתמש בשירותי המתווך :

1 . המתווך יכול לעזור לך לבסס בעצמך מהו כוח הקניה שלך , כלומר מהו ההון העצמי שלך בתוספת הלוואות ומשכנתא , ומהו באמת סך הכסף שלך .

2 . אצל המתווך קיימים מקורות רבים בשביל לסיע לך בחיפוש אחר הבית שלך , לפעמים הנכס שהנך מחפש קיים במציאות אך הנכס אינו מפורסם באופן פעיל בשוק . יד 2 דבר שמצריך בדיקה מעמיקה על ידי המתווך בכדי למצוא את הנכס המתאים בשבילך .

3 . המתווך שלך יכול לסייע לך בתהליך בחירת הנכס , על סמך עובדות לגבי כל נכס . למתווך יש גישה למגוון רחב של מקורות מידע , המתווך יכול לספק לכם מידע על שירותי העירייה באזור .. תוכניות מתאר , בתי ספר , ועוד ... אך ישנם שני דברים שאתה חייב לדעת :

א . האם מחירו של הנכס מתאים יותר מגורים או להשקעה ?

ב . האם תקבל את מלוא שוויו של הבית ( בערכים צמודים ) וכשתרצה למכור ?

4 .המתווך שלך יכול לעזור לך לנווט את המשא ומתן , ישנם עניינים משפיעים רבים במשא ומתן שצריך לקחת בחשבון וזה לא רק את המחיר . למשל מימון , תנאים , מועד חזקה בנכס , בדיקות רישום ראשוניות , זכויות בניה נוספות , המתווך שלך חייב לייעץ לך אילו בדיקות תרצה לעשות בדירה לפני שלב הרישום ע"י העו"ד , הסכמות לגבי מועד הפינוי .
 

5 . המתווך שלך חושף בפניך ניתוח שווי מוסמך לגבי שווי הנכס , זאת בהתאם לאזור לשכונה ולנכס , המתווך שלך אמור לתת לך חוות דעת לגבי כשלים או מפגעים הנמצאים בנכס או בשכונת המתווך שלך , הוא יכול לספק לך אנשי מקצוע מומחים לכל הבדיקות שתרצה לעשות , המתווך שלך צריך להראות לך נוסח טאבו מעודכן , רישום של בעלי הנכס , לקבל הסברים על כל ההצמדות לנכס שעובדים ועיקולים במידה וקיימים , זיקות הנאה , ועוד ...

6 . המתווך שלך יכול לעזור לך בהבנת אפשרויות המימון ולייעץ לך בביצוע התהליך .

7 . המתווך שלך יכול לייעץ לך בתהליך הסגירה ולוודא שהכל זורם בצורה חלקה .

8 . בזמן מכירת הבית שלך המתווך יכול לתת הערכה אמיתית על מה שקורה כרגע בשוק , מחירים לנכסים דומים למכירה באזור , אלו גורמים משמעותיים בקניית \ מכירת הנכס שלך . זה נותן לך המון אפשרויות קניה \ מכירה מהירות ללא שום טרחה ועוגמת נפש .

9 . המתווך משווק את הנכס שלך לסוכני נדל"ן אחרים ולציבור הרחב , מעל 60% ממכירות הנדל"ן הן מכירות שיתופיות , כלומר סוכן נדל"ן אחר ולא שלך מאתר את הקונה , המתווך שלך פועל ומשווק את הנכס שלך באמצעות רשתות שיתוף כאלה ואחרות .

10 . המתווך יודע איך ומתי היכן לפרסם את הנכס שלך , מחקרים מראים שכ - 80% ממכירות הנדל"ן הם תוצאה של קשרים עם הסוכן עם מאגר לקוחות קיימים , כאשר הנכס שלך משווק על ידי מתווך אינך צריך להכניס אנשים זרים אלייך הביתה .  
 

בברכה ,

שלומי ארזי , זכיין לידר נדל"ן

דוא"ל : lidarnechasim@gmail.com

בואו לבקר אותנו בפייסבוק

לתאום פגישה ללא כל התחייבות ובחינם ,

לשאלות נוספות ניתן לפנות אליי באופן אישי :

במספר : 054-9407655  או באמייל : lidarnechasim@gmail.com

* כל הזכויות שמורות לשלומי ארזי 

 

מתווך בראש העין , משרד לידר בראש העין .